Nasze publikacje

Najnowsze


zdrowie, medycyna, apteki, rehabilitacja, fala uderzeniowa, przychodnia, wrocław

Zadbaj o siebie, zadbaj o zdrowie!
Wiele drobnych dolegliwości takich jak: ból stawów, mięśni, więzadeł, czy częste skurcze jest coraz bardziej popularnych.

Masaże na bóle mięśni są pomocne, ale nie sa one panaceum na wszystko. Przyczyną wielu bóli może być nieodpowiednia dieta, uboga w niektóre witaminy, czy składniki odżywcze. Coraz więcej osób cierpi na tego typu mało lub średnio bolesne dolegliwości. Wydają się one niegroźne, aczkolwiek są uciążliwe, irytujące, a co najważniejsze, gdy trwają długo mogą być oznaką poważnych chorób, bądź też do nich prowadzić. 
Innymi przyczynami niż dieta mogą być: siedząca praca, mało aktywny tryb życia, brak ćwiczeń fizycznych, makro, czy mikro uszkodzenia tkanek miękkich, kości, więzadeł, stawów. Gdy dana dolegliwość trwa pewien czas, a domowe leczenie polegające na zmianie diety, trybu życia nie działa, to należy udać się do lekarza. Powinno się podać mu kilka precyzyjnych informacji: jak długo trwa ból, bądź dyskomfort, jak wielka jest bolesność, w jakich momentach się pojawia, czy jest coś, co wpływa na długość lub poziom tego odczucia, co przynosi ulgę. Specjalista zaleci odpowiednie badania, albo zabiegi. W wielu większych miastach jest wiele miejsc specjalizujących się różnego typu leczeniem, oferuje nowoczesne zabiegi typu fala uderzeniowa
Jeśli uzyskamy skierowanie na jakieś zabiegi warto wykorzystać przeglądarkę internetową wpisując odpowiednie hasło, na przykład masaże. Ukaże nam się lista placówek, można przyjrzeć się typom zabiegów, zastanowić się, czy jesteśmy zainteresowani jakimiś dodatkowymi, a może wykorzystamy czas urlopowy na wyjazd zdrowotny. Warto zainteresować się tym, czy firma ta organizuje turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Są one bardzo skuteczne przy długo trwających dolegliwościach.

Fotorelacja


zdrowie
medycyna
apteki
rehabilitacja
fala uderzeniowa
przychodnia
wrocław

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...