Nasze publikacje

Najnowsze


uroda, kosmetyki, wizerunek, zęby, zdrowie

Wybierz sprawdzonego dentystę - dbaj o urodę zębów
Nic tak nie przyciąga spojrzeń jak piękny uśmiech.

Każdy o takim marzy, choć dbanie o zęby nie jest proste, tym bardziej, jeśli mamy jakieś schorzenia w jamie ustnej. Wówczas sytuacja jest utrudniona. Schorzeń, które dotykają nasze zęby, czy dziąsła jest naprawdę wiele. Wszystkie mogą przerodzić się w stan zapalny i poważnie zagrozić naszemu zdrowiu.
Paradontoza to choroba, która atakuje podstępnie i początkowo nie daje objawów. Później, od czasu do czasu dziąsła krwawią przy szczotkowaniu. Ale z biegiem czasu jest coraz gorzej. Bez odpowiedniego leczenia paradontozy może to doprowadzić nie tylko do problemów z dziąsłami, ale również do ich osłabienia i w skrajnych przypadkach do utraty zębów. 

Każdy z nas powinien więc zaprzyjaźnić się z dentystą. Choć odczuwasz strach przed fotelem stomatologicznym, powinieneś go przełamać. Zadbaj o piękne zęby przy pomocy specjalisty. Często pojawiają się też obawy o to, którego stomatologa wybrać. Krąży przecież mnóstwo historii o niekompetencji lekarzy różnych specjalności. Boisz się, że ktoś wykona źle swoją pracę i będziesz leżał tygodniami w okropnych bólach. Tutaj też strach ma wielkie oczy i czasami warto zaufać człowiekowi w kitlu. Jeżeli naprawdę boisz się dentysty, wybierz duże miasto, znany gabinet, który ma swoją stronę w internecie i poczytaj opinie o nim. To powinno nieco ostudzić emocje. Wtedy odwiedź sprawdzonego dentystę we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, czy Katowicach. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz dojechać do wybranego gabinetu z dobrą renomą. Będziesz spokojniejszy, że otrzymasz fachową opiekę i na pewno wyjdziesz zadowolony.

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Stomatologiczna Prof. dr hab. Marek Ziętek
50-454 Wrocław, ul. Kniaziewicza 2/4
,
Telefon: 71 342 74 22, 601 72 60 35 Fax:

Fotorelacja


uroda
kosmetyki
wizerunek
zęby
zdrowie

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...