Nasze publikacje

Najnowsze


zdrowie, uroda, fitness, sauna, siłownia

Wizyty w siłowni i saunie w Warszawie sprzyjają ur
Zdrowy styl życia to dzisiaj drugie imię wielu fascynatów sportów i aktywności fizycznej.

Z tego powodu w ciągu ostatnich kilku lat w całej Polsce powstało wiele nowych ośrodków sportowych, sieci siłowni szybko się rozwijają, powstają rozmaite franczyzy, a gabinety dietetyków nigdy się nie zamykają.
To oficjalne - moda na urodę oraz bycie fit dopada dzisiaj każdego, niezależnie od płci i wieku, czy miejsca zamieszkania. Dlatego jeśli chcesz, żeby klub fitness w okolicy Bielan działał tak sprawnie jak dotychczas, wystarczy, że wspomnisz o nim swoim znajomym z pracy, albo sąsiadom - istnieje spore prawdopodobieństwo, że od poniedziałku będą tam ćwiczyli razem z tobą.

Sauna w Warszawie, to dobry pomysł jeśli po ćwiczeniach chcemy pozwolić ciało na odpoczynek. Sauna coraz częściej wpisywana jest w grafik ćwiczeń przez trenerów personalnych, ponieważ ma zbawienny wpływ na nasze ciało. O ile więc nie ma ku temu przeciwwskazań lekarskich, saunę powinniśmy odwiedzać bez większych obaw, że nam zaszkodzi.

Zapisz się na siłownię na żoliborzu już dziś! Przekonasz się, że nie ma lepszej drogi do dobrego samopoczucia i zdrowej sylwetki. Panuje przeświadczenie, że na bycie fit jest dzisiaj ogromna presja - to prawda, ale warto też pomyśleć, że w tym trendzie chodzi o coś pozytywnego, nawet jeśli część z ćwiczących uznaje to za metodę na lans. Trochę ćwiczeń jeszcze nikogo nie zabiło więc nawet jeśli okaże się, że codzienne wizyty w siłowni nie są dla nas, to trochę gimnastyki zawsze wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie i poprawi naszą kondycję. Warto!

Fotorelacja


zdrowie
uroda
fitness
sauna
siłownia

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...