Nasze publikacje

Najnowsze


hobby, rozrywka, czas wolny, moda, uroda, styl

W jakim sklepie kupić koszulę męską
W dzisiejszych czasach modą oraz zakupami interesują się nie tylko kobiety.

Obecnie istnieje coraz mniej ograniczeń, co ma być kojarzone tylko z mężczyznami, a co jest typowo damskie. Te granice ścierają się, dlatego zaczęto dostrzegać potencjał w otwieraniu nowych sklepów z odzieżą męską. Ten sam powód skłonił projektantów, czy producentów do zwracania większej uwagi na modę obu płci. 
Moda męska się rozwija
Zaczęły powstawać nowe kroje i fasony. Mężczyzna przestał być utożsamiany ze skarpetkami noszonymi do sandałów, czy klapek. Ta rewolucja sprawiła, że zaczęli oni częściej chodzić na zakupy, przez co właściciele butików musieli rozpocząć działania marketingowe, które wpływały także na nich. Choć trzeba przyznać, że ciągle istnieje spora różnica w podejściu do mody i zakupów wśród panów urodzonych w dużych miastach, od tych mieszkających w mniejszych lub na wioskach. Osoby z większych aglomeracji stały się bardziej otwarte na nowe możliwości, trendy, czy zmiany. W przeciwieństwie do panów z mniejszych miast i wiosek, których wiedza na temat zakupów ograniczała się zaledwie do kupowania podstawowych części ubioru. Zazwyczaj jednak i tak zakupy robiła im kobieta, toteż brakowało w tym wszystkim indywidualności i ich zdania. Z porównaniu do mężczyzn z większych miast, których ubrania wręcz krzyczały o ich cechach osobowości, poglądach, czy dobrym smaku. Taki współczesny osobnik wie, w białą koszule dla pana po okazyjnej cenie, a w jakim marynarkę, czy bieliznę. I należy zaznaczyć, że nie koniecznie robi całe niezbędne zakupy w jednym miejscu i jednego dnia. Czasem woli poczekać na odpowiedni kolor, krój, czy rozmiar. Właśnie przez takie podejście mężczyźni stali się bardziej podobni do kobiet i nie chodzi tylko o robienie zakupów, czy przykładaniu wagi do tego, co noszą. Współczesna odzież zaczęła być coraz bardziej podobna, a moda damska i męska, mieszać się ze sobą. Już nikogo nie dziwi mężczyzna w różowej bluzce polo, ani kobieta w niebieskiej koszuli w gratkę. Oczywiście ma to swoje plusy i minusy. Zrób zakupy w sklepie z koszulami już dzisiaj!

Fotorelacja


hobby
rozrywka
czas wolny
moda
uroda
styl

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...