Nasze publikacje

Najnowsze


psi fryzjer w Warszawie, strzyżenie psów, psi fryzjer w Raszynie

Szczęśliwy pies po wizycie u fryzjera
Każdy chce wyglądać ładnie, czysto, schludnie oraz podobać się innym.

Często, aby zrealizować swoje marzenia o pięknym wyglądzie i świetnej fryzurze wybieramy się do specjalisty z tego zakresu. Takim specjalistą niewątpliwie jest stylista fryzur oraz fryzjer, który zadba o nasze włosy. 
A co mają począć biedne zwierzaki, które też chcą wyglądać modnie i elegancko? No cóż, one musza liczyć na na swoich właścicieli, którzy powinni orientować się w aktualnych trendach na tyle, by wiedzieć, że strzyżenie psów, to nie jest przemijająca szybko moda czy jakaś fanaberia, ale normalne zjawisko. Okazuje się, że coraz więcej ras psów wymaga szczególnej troski o pielęgnację ich sierści. Jeśli właściciel sam nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej pielęgnacji, to powinien zgłosić się ze swoim pupilem do specjalisty w tym zakresie. 
Takim specjalistą jest niewątpliwie psi fryzjer w Raszynie, który kompleksowo zadba o sierść oraz skórę naszego małego przyjaciela. Oddanie naszego pieska w ręce osoby, która ma doświadczenie w pracy ze zwierzętami oraz odpowiednie podejście, to może być najlepszy prezent jaki możemy sprawić naszemu pupilowi. Nasz mały przyjaciel z pewnością będzie nam wdzięczny i z niecierpliwością oczekiwał będzie kolejnej takiej wizyty. 
Na szczęście takich specjalistów jest w naszym kraju coraz liczniejsze grono, więc znalezienie szyldu z napisem Psi Fryzjer Groomlandia nie powinno sprawiać najmniejszych problemów, jeśli tylko chcemy dobrze zadbać o samopoczucie i wygląd naszego czworonożnego przyjaciela.

Fotorelacja


psi fryzjer w Warszawie
strzyżenie psów
psi fryzjer w Raszynie

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...