Nasze publikacje

Najnowsze


zastanów się nad wyborem salonu urody

Salon z piekła rodem?
Wizyty w salonach kosmetycznych to dzisiaj zjawisko powszechne.

Czasy, kiedy nie do końca można było zaufać kosmetyczce, bo właściwie nie było wiadomo, jakie posiada kwalifikacje, to z kolei przeszłość. Dzisiaj możemy poznać każdy salon poprzez jego stronę internetową http://www.lemone.pl i od razu dowiemy się, z kim właściwie mamy do czynienia, ile dana osoba ma za sobą kursów, jakie certyfikaty, na jakich materiałach pracuje i czy cieszy się popularnością wśród klientek i klientów. 
Zastanów się nad wyborem salonu urody, bo to kwestia dosyć ważna jeśli zamierzasz zdecydować się nad wiele różnych zabiegów. Przede wszystkim warto wiedzieć, czy dany salon specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych,czy raczej stawia na makijaże kolorowe i stylizacje, np.weselne. Jeśli zależy nam na tym, aby mieć wykonany manicure hybrydowy, to właśnie takiego salonu powinniśmy szukać, gdzie pracują osoby z doświadczeniem w pracy nad paznokciem. 
Z kolei czym zupełnie innym są zabiegi depilacji laserowej, czym innym henna, a jeszcze czymś zupełnie innym masaże relaksacyjne. Jeżeli w małym zakładzie oferują wszystkie te usługi wykonywane przez jedną osobę, możemy mieć pewność, że coś na pewno pójdzie nie tak, bo nie sposób dzisiaj być profesjonalistą w tylu różnych dziedzinach kosmetologii i pielęgnacji ciała, zwłaszcza że na rynku co chwila pojawiają się nowe produkty, nowe metody, zatem aby za tym wszystkim nadążyć trzeba mieć sporo czasu i zajmować się jednym konkretnym wycinkiem kosmetologii. 

Warto odwiedzać salony specjalizujące się w jednym zagadnieniu, czy to w paznokciach, czy hennie, wówczas mamy pewność, że nie trafimy na osobę, która zna się na wszystkich czyli w zasadzie na niczym zbyt dokładnie. Zastanów się nad wyborem salonu urody, bo może się okazać, że zła decyzja będzie miała dla wiele nieprzyjemnych konsekwencji, jak, np. źle wykonany peeling chemiczny w dniu ważnego wyjścia, albo coś znacznie gorsze, źle położona henna, albo niestarannie wykonane paznokcie hybrydowe. Dlatego warto sugerować się opiniami klientek.

Beauty Club Lemone
ul. Okólna Częstochowa, ul. Okólna 62
Polska,
Telefon: 34-368-16-09, rejestracja / kosmetyka 608-05-28-00, medycyna estetyczna 698-15-73-14 Fax:

Fotorelacja


zastanów się nad wyborem salonu urody

Behawioralna biometria zastąpi hasła

W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników....